Splitski sveučilišni sportski savez sukladno planu i programu rada, organizira prvenstvo Sveučilišta UniSport ST odbojku za akademsku godinu 2017/2018.
Natjecanje će se održati u muškoj i ženskoj konkurenciji  u četvrtak 25. siječnja, sa početkom u 8:30 sati u sportskom centru „Bazeni Poljud“ Split.
Prijaviti se može putem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do petka 19. siječnja 2018. do 12 sati na email : Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta.
Za sve ostale informacije možete se javiti na sljedeći broj mobitela: Jelena Matešić 091/5489150 ili e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.