Uz organizaciju sportskih manifestacija na Sveučilištu u Splitu, Splitski sveučilišni sportski savez se sukladno planu i programu rada brine i o nastupima naših studenata na domaćim i međunarodnim natjecanjima. Sljedeće natjecanje na kojem će nastupiti predstavnici Sveučilišta u Splitu je 18. splitski polumaraton koji će se u organizaciji Maraton kluba Marjan održati u nedjelju 25. veljače.
Splitski sveučilišni sportski savez je za nastup na navedenoj manifestaciji osigurao 50 startnih mjesta za sve zainteresirane predstavnike Sveučililišta u Splitu, a prijave se primaju putem maila: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..
U sklopu priprema za polumaraton organizirat će se zajednički treninzi pa će svi zainteresirani moći dobiti plan treninga kako bi se što bolje pripremili za utrku. Budući da je broj startnih mjesta ograničen, molimo Vas da vaše prijave pošaljete čim prije.
Prijava mora sadržavati:
- Ime i prezime
- kontakt broj
- veličinu majice
- predviđeno vrijeme na kraju utrke
Za sve ostale informacije možete se javiti na sljedeći broj mobitela: Šime Veršić, 098 946 8548 ili e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.