Splitski sveučilišni sportski savez organizira prvenstvo Sveučilišta UniSport rukometno natjecanje za 2018. godinu, koje se održati 19. i 20. travnja u sportskom centru „Bazeni Poljud“ Split u muškoj i ženskoj konkurenciji. Detaljan raspored i satnice objavit će se nakon završetka roka za prijave.
Prijave se primaju slanjem ispunjenih obrazaca preko profesora TZK najkasnije do ponedjeljka 16. travnja do 12 sati na e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.. Prijave moraju sadržavati sve zatražene podatke: ime i prezime studenta, datum rođenja, oib, broj indexa, kontakt voditelja ekipe, potpis profesora TZK ili dekana fakulteta, pečat fakulteta.
Za sve ostale informacije možete se javiti Šimi Veršiću: 098 946 8548 ili e-mail: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..