Sveučilište u Splitu  objavljuje poziv za iskazivanje interesa za izlaganje u Sveučilišnoj knjižnici u Splitu/Sveučilišnoj galeriji „Vasko Lipovac“, Ruđera Boškovića 31, Split.
Ovaj poziv odnosi se za sudjelovanje u godišnjem izlagačkom programu za 2019. godinu
Za iskazivanje interesa potrebno je popuniti prijavnicu koja je sastavni dio poziva za iskazivanje interesa i nalazi se u prilogu ove obavijesti. Uz prijavnicu se, ako je potrebno, prilaže i dodatna dokumentacija u naznačenim formatima.
Dostavljena dokumentacija se ne vraća. Poziv je otvoren do 29. lipnja 2018. godine.
Prijavu s prilozima poslati elektronskim putem u naznačenim formatima na  mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite..
Nepravodobne i nepotpune prijave neće se razmatrati.
Poziv za iskazivanje interesa za izlagačku djelatnost Sveučilište raspisuje u skladu sa svojom Strategijom 2015.-2020. posebno u okviru 1. strateškog područja  ZNANOST I ISTRAŽIVANJE, UMJETNOST I STVARALAŠTVO i  strateškog cilja 4. u okviru kojega se potiče umjetničko stvaralaštvo s naglaskom interdisciplinarne interakcije kulturne baštine i suvremenih kreativnih industrija.