Subota, 16. veljače od 10:00 do 13:00 h Put Trstenika 19, Split

Radisson Blu Resort & Spa, Split je član Radisson Hotelske Grupacije, jedne od najdinamičnijih hotelskih grupacija u svijetu, s preko 1440 hotela u više od 115 država diljem svijeta.
Želja da svojim gostima učinimo svaki trenutak važnim, baš kao i naš Yes I Can!SM stav, donijeli su nam priznanje za Najbolji hotel s 4 zvjezdice u Hrvatskoj na Danima hrvatskog turizma 2018.
Sve studente zainteresirane za sezonski rad u našem hotelu ili mogućnost zapošljavanja nakon fakulteta, pozivamo na Dan otvorenih vrata koji će se održati 16. veljače 2019. u našem hotelu s početkom u 10:00 h.
U sklopu događanja glavni direktor hotela, g. Michael Caspar, održat će predavanje na temu programa Pripravnik za hotelskog menadžera, s početkom u 11:00 h.
Pridružite nam se i postanite dio našeg tima!
Napomena: Ako niste u mogućnosti sudjelovati, zamolbu i životopis možete uputiti putem poveznice: bit.ly/karijere-radissonblu.