objavljeno
06 Prosinac 2021
Prošli smo tjedan u naš inboks dobili poruku u kojoj se Kristina ispričava što je s još pet prijateljica ukrasila božićno drvce u Studentskom domu Bruno Bušić dan prije najavljenog zajedničkog ukrašavanja. Poslala je upit je li potrebno skinuti ukrase s drvca, a nakon što smo se kolektivno nasmijali smo joj odgovorili da nije potrebno skidati ukoliko pristane s prijateljicama stati ispred naših objektiva i ispričati kako je došlo do preuranjenog Božića u BB-u. Njihovu ispovijest shvatite kao ispriku svim studentima koji su danas došli ukrasiti već ukrašeno drvce. Cure zauzvrat časte kavom sve oštećene.

Osumnjičene za ukrašavanje su redom:

1️⃣Kristina
2️⃣Anđela
3️⃣Kristina
4️⃣Marija
5️⃣Marina i
6️⃣Antonija koja se ispričala za svoj nedolazak.

Kristinu smo upitali za kratak komentar. -Zapravo smo krive Anđela i ja. Vraćale smo se u sobu s treninga i vidjeli rašireni bor pored recepcije, kutije pune ukrasa i sjetili se da je taj dan zajedničko ukrašavanje bora u 17 sati. Došli smo pet minuta do pet i pozvali naše 4 prijateljice da nam se pridruže. Došlo je pet sati i nitko drugi nije dolazio na ukrašavanje, a prijašnjih godina je bilo krcato. Odlučili smo lagano krenuti sami pa ćemo rado primiti ostale koji nam se pridruže. Lijepo smo se podružile i bor toliko brzo ukrasile da smo odlučili ukrase postaviti i po rukohvatima stubišta. Taman kad smo krenuli spremati prazne kutije jedan momak nam je dobacio rečenicu kao haldan tuš: “Pa al ukrašavanje bora nije sutra?”... Pogledali smo objavu na instagramu studentskog centra i skužile da smo upravo postale Grinč… - zaključuje Kristina dok je kolegice snimaju mobitelom i valjaju se od smijeha. Sve ostalo je povijest.

I što vam se čini od drvca?

Jesu li odradile dobar posao?

Dokumenti za preuzimanje