Tvrtka LTH Metalni Lijev poziva studente iz područja strojarstva da se prijave za stipendiju. LTH Metalni Lijev je dugi niz godina uspješna tvrtka koja se bavi proizvodnjom za automobilsku industriju.
Studentima nude stipendije u sklopu kojih mogu ostvariti i stručnu praksu, te mogućnost zapošljavanja nakon završenog fakulteta.
Studenti zainteresirani za stipendiju moraju uz prijavu priložiti:
• životopis
• zamolba
• svjedodžbu prethodno završenog razreda
• potvrda o upisu u akademsku godinu 2019./2020.
• ukoliko imate, priložite priznanja i pohvale za postignuća u prošlom školovanju.

Svoju prijavu možete poslati na adresu:
LTH Metalni lijev d.o.o., Benkovačke bojne 21, 23420 Benkovac, s naznakom »Stipendija«, ili putem stranice https://www.lthcastings.com/default.asp?mid=en&pid=questionary (u kategoriji " Employment Type ", označite "Scholarship").
Za više informacija kontaktirajte nas na broj telefona 023/684-828.
Prijave će biti prikupljene do 30.09.2019., a kandidati će biti obaviješteni o rezultatima izbora do 15.10.2019.