O dobrobiti tjelesnog vježbanja na organizam nećemo puno trošiti riječi jer vjerujemo da ste ih svjesni.
Fitness centar unutar studentskog doma 'Dr. Franjo Tuđman' otvorio je svoja vrata za sve zainteresirane studente Sveučilišta u Splitu, neovisno da li su stanovnici studentskog doma.
S radom smo započeli u ponedjeljak 1. listopada, a cijena mjesečne članarine za neograničen broj dolazaka je 130 kuna.
Radno vrijeme:
--> ponedjeljak- petak - 09:00-22:00
--> subota - 09:00-18:00
--> nedjelja - ne radimo
Upisi se vrše na recepciji studentskog doma kroz cijeli mjesec. Tokom mjeseca se možete učlaniti bilo kada, te vam članarina vrijedi 30 dana od tog dana.

Uz standardnu ponudu korištenja Fitness centra u Studentskom domu, ove godine smo proširili našu ponudu grupnih treninga.

Na raspolaganju vam je dovoljan broj treninga ali zbog mogućih gužvi, bitno je da se držite odabrane grupe.
Cijena ostaje ista, za korištenje teretane + grupne treninge, mjesečna članarina je 130 kuna, a samo za grupne treninge 80 kuna.
Broj polaznika/ica je ograničen a s grupnim treninzima počinjemo 14. listopada.