objavljeno
20 Prosinac 2021
U petak i subotu u garaži SC-a na Kampusu održan je božićni party ADVENTGROUND. Ideja za ovakav party nastala je u glavama Lukasa Marića, studenta Ekonomskog fakulteta i Domagoja Šakote, studenta FESB-a. Garaža je poprimila adventsko ruho i već u 21 sat se tražilo mjesto više. Lukas nas je dočekao i proveo ADVENTGROUNDOM.

🎙„Nedostajalo nam je zabave i ovakvih događaja pa smo jednog dana otišli do ravnatelja Studentskog centra u Splitu i prezentirali mu ovu ideju. Njemu se svidjela ideja i zajedno smo usuglasili da se to održi u garaži pa smo se Domagoj i ja bacili na realizaciju i nabavku sega potrebnog. Studenti mogu pojesti burger, kobasice i fritule i popiti piće, postavili smo malenu binu za DJ-a, jedan zid je u božićno ruho ocrtala studentica UMAS-a Matea Jukić, a SC nam je dao lampice, šank i pegradne zastore. Na ulazu su redari koji kontroliraju COVID potvrde. Nadam se studenti dobro zabavljaju i da će ovakvih događaja biti još više“ – priča nam Lukas.

Sudeći po fotogaleriji, zabave i dobrog raspoloženja nije nedostajalo..