objavljeno
21 Siječanj 2022

Od 2015. godine caffe bar Tinel na splitskom Kampusu opravdava ime koje nosi (tinel – dnevni boravak). Dnevni je boravak mjesto odmora. Njegova je svrha da se ljudi u njemu osjećaju ugodno i da u toj ugodnosti zaborave na svakodnevne brige. Tinel tu zadaću već sedam godina herojski odrađuje i studenti na Kampusu uistinu mogu biti sretni što ga imaju za dnevni boravak. Ali vrhunska usluga zaslužuje i primjereno održavanje. Za vrijeme novogodišnjih praznika Tinel je bio zatvoren jer studenata nije bilo pa se ta pauza iskoristila za zamjenu inventara, bojanje prostora i dodatno ukrašavanje prostora detaljima. Od ove će godine ispijanje kave biti još udobnije, a pub kvizovi, koncerti i ostale aktivnosti kojima je Tinel domaćin zasjat će u novom ruhu. Nadamo se da će se epidemiološka situacija što prije popraviti pa da aktivnosti što prije krenu. Tinel je spreman, ugodan i udoban.