objavljeno
26 Siječanj 2022
🎉🎊[OCIJENI SPIZU I NAGRADA JE BLIZU – PODJELA NAGRADA ZA PROSINAC] 🎊🎉

ℹ️ Danas su u našem @Restoran Kampus uručene nagrade mjesečnim dobitnicima nagradne igre "Ocijeni spizu i nagrada je blizu".
1. MARINO ĆAVAR – najkorisniji ocjenjivač – Tommy poklon bon u vrijednosti od 300kn i Gulliver mjesečna članarina
🎙„Tu svaki dan jedem pa stvarno nije problem sudjelovati u nagradnoj igri. Ionako pratim stanje na iksici na Unispot aplikaciji pa mi je usput. Dobro je da se što više studenata uključi u nagradnu igru kako bi se povećao naš studentski standard i kako bi hrana u menzi bila što bolja.“
2. BRUNO MAJIĆ – najaktivniji student - Tommy poklon bon u vrijednosti od 300kn i Polleo poklon paket
🎙„Vidio sam na instagramu da kreće nagradna igra odlučio sam sudjelovati na njoj pošto studiram na kineziološkom fakultetu, a zna se koliko mi možemo pojesti i da nam je hrane nikad dosta. Svakako ću nastaviti ocjenjivati i sudjelovati u nagradnoj igri.“
3. VATROSLAV SABLJIĆ – Račun s najviše različitih proizvoda - Tommy poklon bon u vrijednosti od 300kn i parfem Optika Anda
🎙„Na jednom sam računu sakupio 17 proizvoda koje smo pojeli cimer i ja. Baš mi je dobrodošla ova nagrada. Za 300 kuna mogu kupiti svašta. Uglavnom sam zadovoljan hranom, ali raduje me što se ovakvim akcijama ona može još poboljšati.“
✨ Pozivamo sve studente da se uključe u ovu nagradnu igru. Nagrade su odlične, a i jako nam je stalo do vašeg mišljenja o kvaliteti prehrane.

Dokumenti za preuzimanje