objavljeno
17 Veljača 2022

50 sretnih studentskih parova imalo je priliku sudjelovati na svečanoj valentinovskoj večeri u Restoranu Kampus.

Epidemiološke mjere ograničile su broj parova na 50 pa su se sva mjesta popunila u svega sat vremena od otvaranja prijava. Zaljubljeni su parovi uistinu imali u čemu uživati. – Večeras nam se sve sviđa. Atmosfera i hrana su super – kratak i nasmijan je bio Mateo Ćavar, student PMF-a u pratnji djevojke Elije Croner, studentice Medicinskog fakulteta u Splitu. A atmosfera je uistinu bila posebna. Prigodno dekorirani stolovi za dvoje, baloni u obliku srca, prigušena rasvjeta s mnoštvo malih lampica i romantična glazba u pozadini. Posebno zaljubljeni su bili Karla i Ivan koji su brzo približili stolice jedno drugomu da ne sjede na velikoj udaljenosti. - Ove lampice kao zvjezdano nebo mi se najviše sviđaju – veselo govori Karla Bogoje, studentica Filozofskog fakulteta u Splitu. -Hrana je uistinu odlična. Fora je što je hrana u Splitu dobra svaki dan, ali ovo je uistinu nadišlo sva moja očekivanja – dodaje njena pratnja Ivan Benutić, student Fakulteta organizacije i informatike u Varaždinu. Večera je bila u tri slijeda i studenti su mogli birati između mesnog, ribljeg i vegetarijanskog menija. Ponuda je bila šarolika i bogata: od paštete od tune, dalmatinske mesne plate i krem juhe od šampinjona pa do liganja sa zapečenim povrćem, punjenih junećih rolica sa zapečenom palentom i šarenih njoka u umaku od sira i šampinjona. Studente je dočekao koktel dobrodošlice, a večera je zaključena ukusnim desertom. U večeri su uživali i strani studenti. Szymon i Klaudia par su iz Poljske koji je zajedno proveo jedan semestar u Splitu na Pomorskom fakultetu zahvaljujući programu Erasmus. – Osjećam se uistinu dobro. Ambijent je čaroban. Zadivljen sam i sve je uistinu na visokoj razini – govori Szymon Tymecki. – Velika je šteta što mi nemamo ovakvih događaja u Poljskoj. Zauvijek ću se sjećati ove večere. Za tjedan dana napuštamo Split i uistinu je lijepo biti večeras ovdje – zaključuje Klaudia Krzeminska. – Ovo je jedinstvena ponuda koja se događa samo ovdje. Zahvalan sam Studentskom centru na ovakvoj organizaciji. Stvarno sam ostao iznenađen ovakvim dekorom na stolu i menijem. Sve je na visokom nivou – govori nam nakon pojedenog deserta Luka Šebljanić, student Pravnog fakulteta u Splitu koji je došao u pratnji djevojke Antonije Alić,  studentice Medicinskog fakulteta. – Želim svima puno ljubavi u životu i da nam ovakvih večera bude što više – zaključio je Luka. S Lukinim željama ćemo se složiti i nadodati da se nadamo da ćemo dogodine biti u još većem broju.