objavljeno
18 Kolovoz 2020
Svi studenti koji su bili sudionici Natječaja za smještaj u studentske i učeničke domove, za akademsku godinu 2019/2020.g., imaju mogućnost rezervacije smještaja u mjesecu rujnu 2020.g. u studentskom domu "dr. Franjo Tuđman" na kampusu.

Potrebno je poslati mail sa naznakom:

-rezervacija smještaja u mjesecu rujnu- na mail adresu: Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. najkasnije do 30. kolovoza 2020.g.

Napomena:

U slučaju popunjavanja svih smještajnih kapaciteta prednost useljenja imaju studenti koji su ostvarili pravo na smještaj u studentskim domovima u akad. 2019./20.g.

Također, u slučaju da ostane više slobodnih mjesta u mjesecu rujnu 2020.g., smještaj mogu ostvariti i drugi studenti koji nisu bili sudionici natječaja za upis u studentske domove u akademskoj 2019./20.g. i to po cijenama i uvjetima koje je Odlukom donio Studentski centar Split.