objavljeno
08 Rujan 2020

U prilogu teksta se nalaze konačni rezultati natječaja za upis u studentske domove u akademskoj godini 2020./2021. nakon žalbenog postupka.

OBAVIJEST STUDENTIMA O NAČINU REZERVACIJA SOBA

Svi studenti koji su ostvarili pravo na smještaj u studentskom domu, dužni su rezervirati sobu putem aplikacije na web stranici Studentskog centra.

Sustav rezervacija će biti otvoren od 19.09. do 22.09.2020. Oni studenti koji ne rezerviraju sobu do 22.9.2020., smatrat će se da su odustali od studentskog doma.

Rokovi useljenja i potrebna dokumentacija za useljenje u studentske domove bit će objavljena na web stranici Studentskog centra Split.

Studenti koji su ostvarili pravo na Učenički-Đački dom u Splitu smještaj ne rezerviraju putem aplikacije. Način useljenja i rezervacije će biti naknadno objavljeni na web stranici Studentskog centra Split i na web stranici Učeničkog doma u Splitu.