objavljeno
28 Rujan 2020

S obzirom da dio studenata koji su ostvarili pravo na dom nisu rezervirali svoj smještaj, čime se podrazumijeva da su odustali od smještaja u domu, ostalo je slobodnih kapaciteta u domovima.
Obavještavamo sve studente koji putem Natječaja za smještaj u studentske domove nisu ostvarili pravo na smještaj da se prijave putem LINKA , ako i dalje žele smještaj u domu. Samo prijavljene studente ćemo uključiti u spuštanje rang ljestvice kako bi maksimalno ubrzali popunjavanje smještajnih kapaciteta. Za sada je odustalo preko 50 studenata od smještaja u domu.

Molimo sve studente koji su sudjelovali u Natječaju, a i dalje imaju interes za useljenjem u studentske domove ili u Učenički-Đački dom, da ispune priloženi obrazac najkasnije do srijede 30. rujna u 10 sati.
Redoslijed pozivanja na useljenje prijavljenih studenata bit će shodno ostvarenim bodovima na Natječaju.
Useljenje studenata koji se prijave putem obrasca te dobiju poziv na useljenje, započeti će od četvrtka 01. listopada.