objavljeno
17 Kolovoz 2021
1. Obavijest studentima o detaljnom prikazu osobnog bodovanja na Privremene rang liste za akad. god. 2021./2022.g.

Za detaljan prikaz bodovanja pojedinog studenta prijaviti se sa svojim elektroničkim-vlastitim AAI korisničkim računom na adresi https://websc.scst.hr/sc/48/login/aai , a oni studenti koji nisu imali AAI korisnički račun detaljan prikaz bodovanja mogu pogledati na adresi: https://websc.scst.hr/sc/48/login/

2. Obavijest o načinu podnošenja PRIGOVORA na Privremene rezultate natječaja za upis u studentske domove, akad. god. 2021./2022.g.

Prigovore na Privremene rezultate Natječaja za upis u studentske domove, akad. god. 2021./2022., se šalju preporučenom poštom, na adresu „Studentski centar Split“, adresa: Cvite Fiskovića 3, Split 21 000, s naznakom -Komisiji za prigovore-, i to u roku od 8 dana nakon objave Privremenih rezultata, počevši sa rokom od idućeg dana nakon objave Privremenih rezultata !
Napomena: Molimo studente da svoje prigovore šalju samo u slučaju da im Studentski centar Split nije bodovao određene dokumente koje su poslali !

3. Obavijest o objavljivanju KONAČNIH rezultata Natječaja za upis u studentske domove, akad. god. 2021./2022.g.

Konačni rezultati Natječaja za upis u studentske domove, za akad. 2021./2022.g., biti će objavljeni na web stranici „Studentskog centra Split“ nakon obrađenih prigovora na Privremene rezultate natječaja za upis u studentske domove u akad. 2021./2022.g.

4. Izbor određenog studentskog doma studenti će moći rezervirati nakon objave KONAČNIH rang listi. Studenti će se moći opredjeljivati u određene studentske domove i sobe i to sve temeljem modela prijave-aplikacije kojeg izradi Studentski centar Split, a što je sukladno Pravilniku MZO-a Članak 22. Stavak (3) i (4).

5. Bodovni prag za studente (muškarce) je manji, jer studenti imaju određeni broj mjesta u Učeničkom-Đačkom domu u Splitu !

6. Mogućnost zamjene studentskih domova u akademskoj 2021./22.g. neće biti moguć !

7. Studenti koji su bili smješteni u studentskim domovima Studentskog centra Split u akad.2020./21., a nisu podmirili svoje obveze prema Studentskom centru Split zaključno sa 15. srpnja 2021. godine, neće moći koristiti ostvareno pravo iz ovog natječaja za akad. 2021./22.