objavljeno
05 Rujan 2022

Konačne rezultate i rješenje o prigovorima možete pogledati u dokumentima na dnu ove obavijesti.

OBAVIJEST STUDENTIMA O ROKOVIMA USELJENJA U MJESECU LISTOPADU, AKAD. 2022./23.

Svi studenti koji su nakon objave Konačne rang liste ostvarili pravo na Studentski dom, dužni su svoju sobu rezervirati preko aplikacije i uplatiti polog od 377kn do 16.9. Detaljne informacije o postupku rezervacije soba će biti objavljene u toku dana.
Svi studenti koji su ostvarili pravo na Učenički-Đački dom sobu ne rezerviraju putem aplikacije i ne uplaćuju polog.
Useljenje u domove je moguće u periodu od 1.10.2022. do 4.10.2022., u vremenu od 7.00 sati do 16.00 sati.
Sve što je potrebno za useljenje će biti objavljeno na web stranici Studentskog centra Split, te na web stranici Učeničkog-Đačkog doma i to u drugoj polovini mjeseca rujna.

POSTUPAK SPUŠTANJA RANG LISTE ZA SMJEŠTAJ U DOMU
Spuštanje rang liste za smještaj u studentske domove će započeti 20.9. na način da će se svaki student koji nije ostvario smještaj moći rezervirati smještaj putem aplikacije. Prvi ispod crte ima pravo prvi i rezervirati. Svako 20 min će se omogućiti sljedećoj osobi mogućnost rezervacije smještaja sve dok bude slobodnih mjesta stoga pratite kada je vaš red za rezervaciju.

uplatnica
NAPOMENA: Na mjestu poziva na broj uz 01- unesite vaš OIB!