objavljeno
23 Rujan 2022

Nakon objave konačnih rezultata za upis u studentske domove, za akad. 2022./23., u studentskim domovima je ostalo 51 slobodno mjesto. Nakon provedenog postupka spuštanja rang ljestvice 51 student je uspješno rezervirao sobu i preostala kvota praznih mjesta za akad. 2022./23. je popunjena. U prilogu se nalazi popis svih studenata koji su prihvatili smještaj u postupku spuštanja rang liste.

Napominjemo da su svi studenti dužni uplatiti 377 kuna za rezervaciju smještaja, jer u protivnom, ako se ne uplate sredstva za rezervaciju, smatrat će se da je student odustao od smještaja bez obzira na listu ostvarenog prava i rezervaciju.

U slučaju odustajanja nekoga od 1173 studenta spuštanje rang ljestvice će se ponoviti na način da će prvi ispod crte biti kontaktiran od strane Studentskog centra.

Dokumenti za preuzimanje