Upravo smo zakoračili u Mjesec hrvatske knjige koji traje od 15. listopada do 15. studenog 2019. godine. Ovogodišnja manifestacija posvećena je glazbi, a moto glasi U ritmu čitanja! Tim povodom odlučili smo vas prigodno darivati; Studentski centar poziva sve studente kojima je književnost pri srcu i zna im se dogoditi da djelić duše tu i tamo stave na papir, da pošalju jednu svoju dosad neobjavljenu pjesmu do 3. studenog 2019. godine. Autor ili autorica koji najviše obore s nogu stručno povjerenstvo svojim stihovima, (slobodni ili u rimi) osvaja knjigu po vlastitom izboru u vrijednosti do 300kn, a pjesmu ćemo naravno objaviti na našem webu i Fb stranici. Pjesmu i svoje osnovne podatke, ime prezime, fakultet, mjesto i godina rođenja šaljite na mail Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite.
Sretno!