objavljeno
17 Rujan 2023

Svi studenti koji su nakon objave Konačne rang liste ostvarili pravo na Đački dom, dužni su svoj smještaj rezervirati preko web aplikacije i uplatiti akontaciju od 50 eura za potvrdu rezervacije smještaja. Potvrdu o uplati akontacije ste dužni predat putem obrasca na LINKU najkasnije do 22. rujna u 22h.

Rezervacije smještaja kreće 19.9.2023. u 8:00h. Prijavi se u sustav i provjeri kada je tvoj red za rezervaciju!

Svi studenti koji ne rezerviraju svoj smještaj do 22. rujna 2023. u 22h i ne uplate akontaciju od 50 eura smatrat će se da su odustali od smještaja.

Svako 7 minuta će se omogućiti sljedećoj osobi mogućnost rezervacije smještaja sve dok bude slobodnih kreveta, stoga pratite kada je vaš red za rezervaciju. Ako preskočite svoj red mjesta vam se mogu popuniti i ostat će te bez smještaja!

Detaljan postupak kako rezervirati sobu možete pročitati na LINKU!
U slučaju poteškoća, molimo pošaljite e-mail na Ova e-mail adresa je zaštićena od spambota. Potrebno je omogućiti JavaScript da je vidite. ili nas nazovite na kontakt broj: 099 2222 782.